how to create your own web page for freeBroşür baskı işleriniz için ücretsiz ihale açarak,

1 günde 5 firmadan  broşür baskı teklifi alın, seçin, anlaşın.

Nasıl Çalışır?

İhale Aç, Fiyat-Kalite Karşılaştır, Seç, Satın Al

Ücretsiz İhale Açın

İhale formunu doldurarak ücretsiz ihale açın. Almak istediğiniz ürünün adetini, detaylarını ve teslim almak istediğiniz tarihi belirtin. Detayları ne kadar iyi belirtirseniz ihaleniz o kadar başarılı olur.

Teklifler Gelsin

Açtığınız ihaleye hizmet vermeye uygun ve tarafımızca onaylı matbaalar ihalenize teklif versin. Teklif aldığınızda tarafınıza email ve sms ile bildirim gönderilir ve tekliflerinizi panelinizden görüntüleyebilrsiniz.

Seçin ve Satın Alın

Panelinizde gelen teklifler üzerinden ihalenize katılan tedarikçileri inceleyin. Teklifini beğendiğiniz firmayı seçin, ön ödemeyi yapın. Firma ürününüzü üretmeye başlasın. İşte bu kadar.

Broşür Örnekleri

İhalenize fikir vermesi açısından aşağıdaki broşür örneklerine göz atın. Kafanız karışırsa hiç dert etmeyin, biz yardımcı olacağız.

Broşür İhalesi Açarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Aşağıdaki adımları dikkatle takip edin ve ihalenizden en iyi sonucu alın. Hem ucuz hem de kaliteli bir şekilde broşür baskısı yaptırın.

  1. EBAT , SAYFA & ADET - Broşürün ebatına ve sayfa sayısına(kırımına) karar verin. Kaç adet bastırılacağını belirleyin. Unutmayın ne kadar çok bastırırsanız tane maliyeti o kadar düşecektir.
  2. TASARIMINIZ VAR MI? - Broşürünüze bastırılacak olan tasarımı bir profesyonelle çalışarak yaptırın. Eğer bir tasarımınız yoksa BASKIBUL tasarım ekibi size yardımcı olacaktır.
  3. FİRMA SEÇİMİ - Broşür ihalenize teklif veren firmalar arasından fiyatını ve teslim tarihini beğendiğiniz firmayı kullanıcı yorumlarına dikkat ederek seçin. Hala aklınızda soru işaretleri mi var? 

Baskı ve Promosyon İşleriniz İçin

1 saatte 10 matbaadan teklif alın.

Neden Baskıbul?

Talebinize Uygun Tedarikçiler Sizi Bulsun, İşiniz Sağlam Olsun

Kapalı Teklif Online İhale Sistemi

Güvenilir Ödeme Altyapısı

Rekabetçi Düşük Fiyat Garantisi

Yorum Yaparak Tedarikçinizi Puanlayın

Baskıbul Nasıl Para Kazanıyor?

Gelir modelimizi şeffaf bir şekilde aşağıda görebilirsiniz. 

1

İhale Komisyonu

Baskıbul ihalelerde bir teklif onaylandığında ihale tutarının %5'i ila %20'si arası bir tutarı müşteriden tahsil eder. Bu ödeme tedarikçinin talep ettiği ön ödemeyle birlikte alınır.

2

Direkt Teklif Ücreti

Tedarikçiler ihale sürecinde müşteriyle direkt olarak iletişime geçmek, iletişim bilgilerini görmek istediklerinde 100 TL tutarında direkt teklif ücreti öderler.

Baskıbul ailesine katılarak onlarca ihalede yerinizi alın!

Tedarikçi misiniz? Detaylı bilgi alın.  

© Copyright 2019 OMAY Teknoloji - Tüm Hakları Saklıdır

whatsapp