how to develop free website


Firma, firma gezmeyi bırakın. Hemen ücretsiz ihale açın. Üyelik YOK! Kredi Kartı YOK!

1 saatte 10 matbaadan Cepli, Cepsiz Dosya Baskısı teklifi alın. 

Nasıl Çalışır?

Ücretsiz İhale Açın

İhale formunu doldurarak ücretsiz ihale açın. Almak istediğiniz ürünün adetini, detaylarını ve teslim almak istediğiniz tarihi belirtin. Ödeme tipini seçin.

Teklifler Gelsin

Açtığınız ihaleye hizmet vermeye uygun ve tarafımızca onaylı matbaalar ihalenize teklif versin. Bu teklifler ihale açıldıktan 1 saat sonra e-mailinize gönderilir.

Seçin ve Satın Alın

Gönderdiğimiz e-mail üzerinden ihalenize teklif veren firmaları inceleyin. Teklifini beğendiğiniz firmayı seçin. Firma ürününüzü üretmeye başlasın. İşte bu kadar.

Dosya Örnekleri

İhalenize fikir vermesi açısından aşağıdaki dosya örneklerine göz atın. Kafanız karışırsa hiç dert etmeyin, biz yardımcı olacağız.

Cepli Dosya İhalesi Açarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Aşağıdaki adımları dikkatle takip edin ve ihalenizden en iyi sonucu alın. Hem ucuz hem de kaliteli bir şekilde dosya üretimi yaptırın.

  1. EBAT ,  ADET - Dosyanın ebatına ve cepli olup olmamasına karar verin. Kaç adet bastırılacağını belirleyin. Unutmayın ne kadar çok bastırırsanız tane maliyeti o kadar düşecektir.
  2. BASKI ve KALİTE - Kapağına ne basılacak? Kapak ve cep kalitesi nasıl olacak? Selefon, kabartma gibi detaylar olacak mı?
  3. TASARIMINIZ VAR MI? - Dosyanıza bastırılacak olan tasarımı bir profesyonelle çalışarak yaptırın. Eğer bir tasarımınız yoksa BASKIBUL tasarım ekibi size yardımcı olacaktır.
  4. FİRMA SEÇİMİ - Dosya ihalenize teklif veren firmalar arasından fiyatını ve teslim tarihini beğendiğiniz firmayı kullanıcı yorumlarına dikkat ederek seçin. Hala aklınızda soru işaretleri mi var? Bize Ulaşın.

Baskı ve Promosyon İşleriniz İçin

1 saatte 10 matbaadan teklif alın.

Neden Baskıbul?

Kapalı Teklif Online İhale Sistemi

Güvenilir Ödeme Altyapısı

Rekabetçi Düşük Fiyat Garantisi

Kredi Kartına Taksitli Alışveriş

Sıkça Sorulanlar

Baskıbul baskı işleriniz için ihale açarak matbaalardan teklif toplayabileceğiniz ardından arzu ettiğiniz teklifi onaylayarak satınalma yapabileceğiniz online satınalma sistemidir.
Baskıbul’da bir tarafta müşteriler ihale açarak teklif toplarken diğer tarafta matbaalar bu ihalelere tutar ve teslim süresi olarak teklif verirler.
Baskıbul bir matbaa değildir, bir online matbaa da değildir. Baskıbul tüm matbaaların içerisinde bulunabileceği bir online pazaryeridir.
Baskıbul üyesi olan tüm matbaalar hizmet verdikleri kategorilerde açılan tüm ihalelerden ücretsiz haberdar olurlar. İstanbul’da açılan bir ihaleye Sivas’tan bir matbaa teklif verebilir.
Baskıbul üzerinde sadece onaylı matbaalar bulunur. Düşük performans gösteren matbaalar sistemden çıkartılır.
Baskıbul, online ihale platformu ile satınalma süreçlerinde yaşanan teklif toplama süreçlerini ortalama 48 saatten 2 saate düşürür. 

Baskıbul, bir matbaaya işi düşen veya promosyon ürün yaptırmak isteyen tüm firmalar için uygundur. Özellikle saatlerce fiyat teklifi kovalamak istemiyorsanız ve alacağınız ürünleri rekabetçi fiyatlarla yaptırmak istiyorsanız hemen ücretsiz bir ihale açmalısınız.
Baskıbul düzenli matbaa hizmetine ihtiyaç duyanlar için de uygundur. Tüm süreçleri sizin adınıza takip eder ve dilerseniz ürünlerinizi sigortalatır. Ayrıca Baskıbul ağında bulunan matbaalar sürekli iş bulabildikleri için piyasaya göre çok uygun fiyatlar verebilmektedir.

Baskıbul 100 TL altı tutarda olan tek kartvizit basımı gibi işlemler için kullanılamamaktadır.

Baskıbul'da fiziksel olarak hiç bir üretim yoktur ve hiçbir ürün mevcut değildir. Ancak Baskıbul aşağıdaki tüm ürünleri üreten firmalarla sizi buluşturur:
* Matbaa, Baskı Ürünleri (Örn. Katalog Basımı)
* Promosyon Ürünleri (Örn. Ajanda Basımı)
* Tüm kağıt bazlı ürünler (örn. Pos Ruloları)

Baskıbul müşterilerinden hiçbir ücret almamaktadır. İhale açmak ve teklif toplamak ücretsizdir.
Baskıbul üzerinde ihalenizi tamamladığınız takdirde üretim tutarının %50sini ön-ödeme olarak Baskıbul'a ödersiniz. Baskıbul bu ücreti blokeli olarak teslimat gerçekleşene kadar bekletir. Teslimat gerçekleştiğinde kalan %50 ödemeyi de Baskıbul'a gönderirsiniz. Bu tutar aynı gün içerisinde komisyon kesintilerinin ardından matbaaya iletilir.

Baskıbul sadece sistemde bulunan matbaalar için ücretlidir. Baskıbul üyesi matbaalar aldıkları ihale tutarının %15'i kadar komisyon öderler. Ayrıca matbaalar ayda sadece 10 ihaleye ücretsiz teklif verebilirler.

Baskıbul, ihale gerçekleştikten sonra tüm üretim ve teslimat sürecini müşterileri adına yönetmektedir. Bu süreçlerden Baskıbul sorumludur. Yaşanan aksaklıklara anında müdahale ederek hem müşterilerini hem matbaalarını korumak için çalışmaktadır. 

Baskı ve Promosyon İşleriniz İçin

1 saatte 10 matbaadan teklif alın.

İhale Örneği

İhalenizi açtıktan sonra 1 saat içinde aşağıdaki örnekteki gibi bir e-mail tarafınıza ulaştırılır. Üreticilerin tutar ve teslim tarihi şeklindeki teklifleri listelenir. Firma puanları ise iş teslimi sonrası yapılan müşteri değerlendirmeleriyle oluşmuştur. Üreticilerle ilgili karar vermeniz için gereken tüm bilgiler gönderilir.

FirmaPuan Yorumlar Çalışan Sayısı Kuruluş Yılı Teslim Süresi İhale Tutarı
M*** Ma****84/1008 Yorum24200617 işgünü
4800.00 TL
C*** R***66/1003 Yorum6199511 işgünü4450.00 TL
D*** A*** B*** M**78/1005 Yorum18201418 işgünü3500.00 TL
S*** B****Yeni Firma*Yeni Firma320174 işgünü7250.00 TL

Baskıbul ailesine katılarak onlarca ihalede yerinizi alın!

Matbaa firması mısınız?

İletişim Formu

Bize sormak istedikleriniz mi var?

© Copyright 2019 OMAY Teknoloji - All Rights Reserved