web templates free download

Baskıbul Online Baskı Pazaryeri

Geleceğin ticaretini tasarlıyoruz.
Matbaa & Promosyon sektörüyle başlayan bu devrimde sizler de yerinizi alın.

Fiyat teklifi ararken saatlerini kaybeden ajansları ve boş yatan makineleri yüzünden zarar eden matbaaları farkettiğimiz gün kurduk Baskıbul'u. Matbaa sektörünü seçtik, çünkü en iyi onu biliyorduk ama vizyonumuz burada kurduğumuz iş modelini tüm alanlarda harekete geçirmek ve geleceğin ticaretini tasarlamaktı. Siz değerli müşterilerimiz ve matbaalarımız işte tam da bu tasarımın merkezinde yer alacak ve bu teknolojiyle büyüyeceksiniz. Ticarette her firmanın fırsatları eşit değil biliyoruz, işte bu yüzden biz herkese eşit fırsatları sunmak için firma isimlerini ortadan kaldıran ve müşteri deneyimlerine odaklanan bu sistemi kurduk. Bu sistemle Anadolu'nun en ücra köşesinde harika müşteri deneyimi yaratan matbaalarla, müşterileri bir araya gelecek ve yeni ticari ilişkilere yelken açılacak. İnternet üzerinden yeni müşterilere ve yeni tedarikçilere ulaşarak firmanızı daha kârlı hale getirmenin zamanı gelmedi mi?

Müşteriler İçin Baskıbul Nedir?

Matbaa ve promosyon işlerini en kolay yoldan halledin.

  1. İHALE AÇ - Baskıbul baskı işleriniz için ihale açarak matbaalardan teklif toplayabileceğiniz ardından arzu ettiğiniz teklifi onaylayarak satınalma yapabileceğiniz internet sitesidir.
  2. TEKLİF TOPLA - Baskıbul’da bir tarafta müşteriler ihale açarak teklif toplarken diğer tarafta matbaalar bu ihalelere tutar ve teslim süresi olarak teklif verirler.
  3. FİRMA PUANLARI - Baskıbul üzerinde yapılan tüm satınalma işlemlerinde matbaalara müşteriler tarafından değerlendirmeler yapılır ve bu değerlendirmeler matbaalar hakkında önceden tarafsız bilgi edinmeyi sağlar.
  4. ONLİNE MATBAA PAZARYERİ - Baskıbul bir matbaa değildir, bir online matbaa da değildir. Baskıbul tüm matbaaların içerisinde bulunabileceği bir online pazaryeridir.
  5. GÜVENLİ E-TİCARET - Baskıbul Matbaalar ve Müşteriler arasında finansal bir güvence sağlar. Müşteri malını sapasağlam teslim alana dek matbaaya ödeme aktarılmaz.


Baskı ve promosyon işleriniz için ücretsiz ihale açarak,

100'lerce Tedarikçiden Anında Fiyat İsteyin!

Tedarikçiler

Riske girmeden ve uğraşmadan satışları arttırın, kazanç sağlayın.

  1. TEKLİF VER - Baskıbul onaylı matbaalar, Baskıbul ihalelerine teklif vererek yeni iş anlaşmaları yapabilir ve satışlarını arttırabilirler. Müşteri teklifi onaylarsa iş başlar. Matbaalar Baskıbul üyesi olmak için bir başvuru sürecinden geçmektedirler.
  2. TÜM TÜRKİYE'DE - Baskıbul üyesi olan tüm matbaalar hizmet verdikleri kategorilerde açılan tüm ihalelerden ücretsiz haberdar olurlar. İstanbul’da açılan bir ihaleye Sivas’tan bir matbaa teklif verebilir.
  3. PERFORMANS TAKİBİ - Baskıbul üzerinde sadece onaylı matbaalar bulunur. Düşük performans gösteren matbaalar sistemden çıkartılır.
  4. PARA BATIRMA DÖNEMİNE SON ! - Baskıbul Matbaa ile Müşteri arasında bir güvence sağlar. Tüm ödemeler iş teslimine kadar blokeli olarak matbaa hesabında tutulur. İş biter bitmez para hesabınızda. Böylece para batma riskiniz olmaz.

Önemli olan Matbaa Firması'nın ismi değil, önemli olan firmanın daha önceki müşterilerine yaşattığı deneyimin yeni müşterilerine yaşatacağı deneyime teminat olması.

Yakup Erdoğan

Matbaa - Promosyon Şirketi Sahibi

Baskıbul ailesine katılarak onlarca ihalede yerinizi alın!

Tedarikçi misiniz?

Yakın gelecekte tüm ticaretimizi Baskıbul gibi platformlardan yapıyor olacağız. Böylece hem satınalma hem de satış süreçlerinde firmaların operasyonel yükü azalacak, hizmet kalitesi, üretim kapasitesi ve rekabetçi fiyatlar ön plana çıkacaktır. 

Oğuzhan Ocak

Baskıbul Kurucusu

baskibul.com matbaa teklif talep fiyat firma

Baskıbul Hizmet Kategorileri

Hizmet alabileceğiniz kategoriler aşağıdaki gibidir. Dilediğinize tıklayarak bu kategorilerde açılan ihalelere ulaşabilirsiniz.

Katalog & Broşür Ürünleri fiyatları ne kadar istanbul ankara

Katalog & Broşür Ürünleri

Tanıtım ihtiyacınız mı var? El İlanı'ndan tutun da İnsert Baskı'ya kadar, tek veya çok sayfalı tanıtım broşürlerinizle ilgili tedarikçilere kolayca ulaşabilirsiniz.

Promosyoncular promosyonlar fuar ürünleri hediyelik

Promosyon ve Hediyelik Ürünler

Fuar'a mı katılacaksınız? Fuar öncesi ihtiyacınız olan tüm ürünlerle alakalı satınalma işlemlerini platformudan yapabilirsiniz.

Kurumsal Kimlik Tasarımı Baskı İstanbul Ankara izmir matbaacı

Kurumsal Kimlik Ürünleri

Yeni bir firma mı kurdunuz? Firmanızın kartvizit, antetli kağıt, fatura & makbuz gibi ihtiyaçlarınız için en hızlı ve kaliteli tedarikçiler hizmetinizde.

Cafe ürünleri restoran bardak karton peçete tuz ketçap tuvalet kağıdı fiyatları

Cafe & Restoran Ürünleri

İşletmeci misiniz ? İşletmenizde peçete, şeker, tuvalet kağıdı gibi baskı veya kağıt gerektiren tüm ürünlerin tedariğini Baskıbul'dan ihale açarak yapın.

e ticaret için koli kutu uygun fiyat firmaları

Ambalaj & Kutu & Koli

E-Ticaret siteniz mi var? Ürünlerinizi kargolamak için ihtiyacınız olan tüm ürünlerle ilgili Baskıbul tedarikçilerinden fiyat alın, dilediğinizle anlaşın.

Baskıbul.com baskibul.com

Diğer Kağıt Bazlı Ürünler

Aradığınız kategori yok mu? Dert etmeyin. Baskıbul'un yüzlerce tedarikçisi aradığınız ürünle ilgili size yardımcı olmaya hazır. Hızlıca ihale açın.

© Copyright 2019 OMAY Teknoloji - All Rights Reserved