free site templates


Firma, firma gezmeyi bırakın. Hemen ücretsiz ihale açın.

1 saatte 10 matbaadan Kartivizit Baskı teklifi alın. 

Nasıl Çalışır?

İhale Aç, Fiyat-Kalite Karşılaştır, Seç, Satın Al

Ücretsiz İhale Açın

İhale formunu doldurarak ücretsiz ihale açın. Almak istediğiniz ürünün adetini, detaylarını ve teslim almak istediğiniz tarihi belirtin. Ödeme tipini seçin.

Teklifler Gelsin

Açtığınız ihaleye hizmet vermeye uygun ve tarafımızca onaylı matbaalar ihalenize teklif versin. Bu teklifler ihale açıldıktan 1 saat sonra e-mailinize gönderilir.

Seçin ve Satın Alın

Gönderdiğimiz e-mail üzerinden ihalenize teklif veren firmaları inceleyin. Teklifini beğendiğiniz firmayı seçin. Firma ürününüzü üretmeye başlasın. İşte bu kadar.

Kartvizit Örnekleri

İhalenize fikir vermesi açısından aşağıdaki Kartvizit örneklerine göz atın. Kafanız karışırsa hiç dert etmeyin, biz yardımcı olacağız.

Baskı ve Promosyon İşleriniz İçin

1 saatte 10 matbaadan teklif alın.

Kartvizit İhalesi Açarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Aşağıdaki adımları dikkatle takip edin ve ihalenizden en iyi sonucu alın. Hem ucuz hem de kaliteli bir şekilde kartvizitlerinizi yaptırın.

  1. EBAT , KAĞIT KALİTESİ & ADET - Kartivizitinizin büyüklüğüne, kağıdın kalınlığına ve tipine karar verin. Kaç kişiye kaçar adet bastırmak istediğinizi belirleyin. Unutmayın daha çok bastırıldığında tane maliyeti daha ucuza gelecektir.
  2. TASARIMINIZ VAR MI? - Kartivizitinize bastırılacak olan tasarımı bir profesyonelle çalışarak yaptırın. Eğer bir tasarımınız yoksa BASKIBUL tasarım ekibi size yardımcı olacaktır.
  3. FİRMA SEÇİMİ - Kartvizit ihalenize teklif veren firmalar arasından fiyatını ve teslim tarihini beğendiğiniz firmayı kullanıcı yorumlarına dikkat ederek seçin. Hala aklınızda soru işaretleri mi var? Bize Ulaşın.

Baskıbul Hizmet Kategorileri

Hizmet alabileceğiniz kategoriler aşağıdaki gibidir. Dilediğinize tıklayarak bu kategorilerde açılan ihalelere ulaşabilirsiniz.

Katalog & Broşür Ürünleri fiyatları ne kadar istanbul ankara

Katalog & Broşür Ürünleri

Tanıtım ihtiyacınız mı var? El İlanı'ndan tutun da İnsert Baskı'ya kadar, tek veya çok sayfalı tanıtım broşürlerinizle ilgili tedarikçilere kolayca ulaşabilirsiniz.

Promosyoncular promosyonlar fuar ürünleri hediyelik

Promosyon ve Hediyelik Ürünler

Fuar'a mı katılacaksınız? Fuar öncesi ihtiyacınız olan tüm ürünlerle alakalı satınalma işlemlerini platformudan yapabilirsiniz.

Kurumsal Kimlik Tasarımı Baskı İstanbul Ankara izmir matbaacı

Kurumsal Kimlik Ürünleri

Yeni bir firma mı kurdunuz? Firmanızın kartvizit, antetli kağıt, fatura & makbuz gibi ihtiyaçlarınız için en hızlı ve kaliteli tedarikçiler hizmetinizde.

Cafe ürünleri restoran bardak karton peçete tuz ketçap tuvalet kağıdı fiyatları

Cafe & Restoran Ürünleri

İşletmeci misiniz ? İşletmenizde peçete, şeker, tuvalet kağıdı gibi baskı veya kağıt gerektiren tüm ürünlerin tedariğini Baskıbul'dan ihale açarak yapın.

e ticaret için koli kutu uygun fiyat firmaları

Ambalaj & Kutu & Koli

E-Ticaret siteniz mi var? Ürünlerinizi kargolamak için ihtiyacınız olan tüm ürünlerle ilgili Baskıbul tedarikçilerinden fiyat alın, dilediğinizle anlaşın.

Baskıbul.com baskibul.com

Diğer Kağıt Bazlı Ürünler

Aradığınız kategori yok mu? Dert etmeyin. Baskıbul'un yüzlerce tedarikçisi aradığınız ürünle ilgili size yardımcı olmaya hazır. Hızlıca ihale açın.

Baskıbul ailesine katılarak onlarca ihalede yerinizi alın!

Matbaa firması mısınız?

© Copyright 2019 OMAY Teknoloji - All Rights Reserved