how to create your own web page for freeBaskı ve promosyon işleriniz için ücretsiz ihale açarak,

Hemen 10'larca  tedarikçiden fiyat isteyin, seçin, anlaşın.

Neden Baskıbul?

Talebinize Uygun Tedarikçiler Sizi Bulsun, İşiniz Sağlam Olsun

Kapalı Teklif Online İhale Sistemi

Güvenilir Ödeme Altyapısı

Rekabetçi Düşük Fiyat Garantisi

Yorum Yaparak Tedarikçinizi Puanlayın

Ofset Baskı Örnekleri

İhalenize fikir vermesi açısından aşağıdaki ofset baskı örneklerine göz atın. Kafanız karışırsa hiç dert etmeyin, biz yardımcı olacağız.

Nasıl Çalışır?

İhale Aç, Fiyat-Kalite Karşılaştır, Seç, Satın Al

Ücretsiz İhale Açın

İhale formunu doldurarak ücretsiz ihale açın. Almak istediğiniz ürünün adetini, detaylarını ve teslim almak istediğiniz tarihi belirtin. Detayları ne kadar iyi belirtirseniz ihaleniz o kadar başarılı olur.

Teklifler Gelsin

Açtığınız ihaleye hizmet vermeye uygun ve tarafımızca onaylı matbaalar ihalenize teklif versin. Teklif aldığınızda tarafınıza email ve sms ile bildirim gönderilir ve tekliflerinizi panelinizden görüntüleyebilrsiniz.

Seçin ve Satın Alın

Panelinizde gelen teklifler üzerinden ihalenize katılan tedarikçileri inceleyin. Teklifini beğendiğiniz firmayı seçin, ön ödemeyi yapın. Firma ürününüzü üretmeye başlasın. İşte bu kadar.

Ofset Baskı İhalesi Açarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Aşağıdaki adımları dikkatle takip edin ve ihalenizden en iyi sonucu alın. Hem ucuz hem de kaliteli bir şekilde üretiminizi yaptırın.

  1. EBAT ,  ADET - Ürününüzün ebatına karar verin. Kaç adet bastırılacağını belirleyin. Unutmayın ne kadar çok bastırırsanız tane maliyeti o kadar düşecektir.
  2. BASKI ve KALİTE - Ürünlerinizin içine dışına vb. nes basılacak? Selefon, kabartma gibi detaylar olacak mı?
  3. TASARIMINIZ VAR MI? - Basılacak ürünlerde yer alan tasarımı bir profesyonelle çalışarak yaptırın. Eğer bir tasarımınız yoksa BASKIBUL tasarım ekibi size yardımcı olacaktır.
  4. FİRMA SEÇİMİ - Dosya ihalenize teklif veren firmalar arasından fiyatını ve teslim tarihini beğendiğiniz firmayı kullanıcı yorumlarına dikkat ederek seçin. Hala aklınızda soru işaretleri mi var? Bize Ulaşın.

Baskıbul Nasıl Para Kazanıyor?

Gelir modelimizi şeffaf bir şekilde aşağıda görebilirsiniz. 

1

İhale Komisyonu

Baskıbul ihalelerde bir teklif onaylandığında ihale tutarının %5'i ila %20'si arası bir tutarı müşteriden tahsil eder. Bu ödeme tedarikçinin talep ettiği ön ödemeyle birlikte alınır.

2

Direkt Teklif Ücreti

Tedarikçiler ihale sürecinde müşteriyle direkt olarak iletişime geçmek, iletişim bilgilerini görmek istediklerinde 100 TL tutarında direkt teklif ücreti öderler.

Sıkça Sorulanlar

Baskıbul baskı ve promosyon işleriniz için ihale açarak matbaalardan veya promosyon firmalarından teklif toplayabileceğiniz, ardından arzu ettiğiniz teklifi onaylayarak satınalma yapabileceğiniz bir online ihale - satınalma sistemidir.
Baskıbul’da bir tarafta müşteriler ihale açarak teklif toplarken diğer tarafta matbaacılar ve promosyoncular bu ihalelere tutar & teslim süresi olarak teklif verirler.
Baskıbul bir matbaa değildir, bir online matbaa da değildir. Baskıbul tüm matbaaların ve promosyon firmalarının içerisinde bulunabileceği bir online pazaryeridir.
Baskıbul üyesi olan tedarikçiler hizmet verdikleri kategorilerde açılan tüm ihalelerden ücretsiz haberdar olurlar. İstanbul’da açılan bir ihaleye Sivas’tan bir matbaa teklif verebilir.
Baskıbul üzerinde sadece onaylı tedarikçiler bulunur. Düşük performans gösteren tedarikçiler sistemden çıkartılır.
Baskıbul, online ihale platformu ile satınalma süreçlerinde yaşanan teklif toplama, tedarikçi belirleme süreçlerini ortalama 120 saatten 1 saate düşürür. 

Baskıbul, bir matbaaya işi düşen veya promosyon ürün yaptırmak isteyen tüm firmalar için uygundur. Özellikle saatlerce fiyat teklifi kovalamak istemiyorsanız ve alacağınız ürünleri rekabetçi fiyatlarla yaptırmak istiyorsanız hemen ücretsiz bir ihale açmalısınız.
Baskıbul düzenli tedarik hizmetine ihtiyaç duyanlar için de uygundur. Tüm süreçleri sizin adınıza takip eder ve dilerseniz ürünlerinizi sigortalatır. Ayrıca Baskıbul ağında bulunan matbaalar sürekli iş bulabildikleri için piyasaya göre çok uygun fiyatlar verebilmektedir.

Özetle Baskıbul hem tedarikçiler için hem de ihtiyacınız ne olursa olsun sizler için uygun bir platformdur.

Baskıbul'da fiziksel olarak hiç bir üretim yoktur ve hiçbir ürün mevcut değildir. Ancak Baskıbul aşağıdaki tüm ürünleri üreten firmalarla sizi buluşturur:

* Katalog & Broşür Ürünleri: El İlanı, Broşür, Katalog, Dergi, İnsert Baskı, Kitap vb.

* Promosyon ve Hediyelik Ürünler: Ajanda & Defter, Kalem, Teknolojik Ürünler, Anahtarlıklar, Saatler, Kupa, Basılı Ürünler, Çanta vb.

* Kurumsal Kimlik Ürünleri: Kartvizit, Antetli Kağıt, Faturalar, Makbuzlar, Zarf, Dosya ve Cepli Dosyalar, Kurumsal Kimlik Setleri

* Cafe & Restoran & İşletme Ürünleri : Baskılı Karton Bardak, Amerikan Servis, Baskılı Tuz-Şeker-Karabiber-Pul Biber, Ketçap & Mayonez, Peçeteler, Menü, Islak Mendil, POS & Yazarkasa Rulosu, Tuvalet Kağıdı & Kağıt Havlu, Klozet Kapağı Ruloları vb.

* Dış Mekan Ürünleri - Açık Hava Reklamcılığı : Afiş & Poster, Billboard, Bayrak Reklam Panosu, Branda, Foreks Baskı, Duba, Raket Reklam Panosu Afişi, Roll-Up Banner, Satılık Kiralık İlanları vb.

* Ambalaj & Kutu : Karton Ambalajlar, Esnek Ambalajlar, Oluklu Ambalaj, Koli & Kutu, E-Ticaret İçin Koli&Kutu vb.

* Tüm Kağıt Bazlı Ürünler 

Baskıbul bir online pazaryeridir, fiyatlar üzerinde hiçbir belirleyici etkisi yoktur. İhalelere verilen fiyatlar tamamen tedarikçilerin kendi insiyatifindedir.

Tedarikçiler teklif verirken kendi maliyetlerine ve kâr marjlarına göre hesaplamalar yaparak fiyat belirtirler. Ayrıca tedarikçiler diğer tedarikçilerin de ihaleye katılarak teklif verdiğini bildikleri için müşteriyi ikna edebilecek şekilde, rekabetçi teklifler vermeyi tercih edebilirler.

Özetle, Baskıbul'da matbaa ve promosyon firmaları uygun fiyatlarla bu şekilde hizmet verebilmektedir.

Baskıbul, ihale gerçekleştikten sonra tüm üretim ve teslimat sürecini müşterileri adına yönetmektedir. Baskıbul yaşanan aksaklıklara anında müdahale ederek hem müşterilerini hem tedarikçilerini korumak için çalışmaktadır.

Müşteriler tedarikçileriyle gerçekleştirdikleri ticaretin ardından bu tedarikçiler hakkında yorum ve puan bırakarak bir sonraki müşterilerine yardımcı olmakta ve otomatik kalite kontrol mekanizması oluşturmaktadır.

Baskıbul üzerinden yapacağınız tüm alışverişler üyelik ve satış sözleşmeleriyle hukuki bir altyapı ile gerçekleşmektedir.

Baskı ve promosyon işleriniz için ücretsiz ihale açarak,

10'larca Tedarikçiden Anında Fiyat İsteyin!

Baskıbul ailesine katılarak onlarca ihalede yerinizi alın!

Tedarikçi misiniz? Detaylı bilgi alın.  

© Copyright 2019 OMAY Teknoloji - Tüm Hakları Saklıdır

whatsapp