best free css templates


Firma, firma gezmeyi bırakın. Hemen ücretsiz ihale açın.

1 saatte 10 Onaylı Promosyon üreticisinden fiyat teklifi alın. 

Nasıl Çalışır?

İhale Aç, Fiyat-Kalite Karşılaştır, Seç, Satın Al

Ücretsiz İhale Açın

İhale formunu doldurarak ücretsiz ihale açın. Almak istediğiniz ürünün adetini, detaylarını ve teslim almak istediğiniz tarihi belirtin. Ödeme tipini seçin.

Teklifler Gelsin

Açtığınız ihaleye hizmet vermeye uygun ve tarafımızca onaylı matbaalar ihalenize teklif versin. Bu teklifler ihale açıldıktan sonra kısa süre içersinde e-mailinize veya telefonunuza gönderilir.

Seçin ve Satın Alın

Gelen teklifler üzerinden ihalenize katılan tedarikçileri inceleyin. Teklifini beğendiğiniz firmayı seçin. Firma ürününüzü üretmeye başlasın. İşte bu kadar.

Promosyon Örnekleri

İhalenize fikir vermesi açısından aşağıdaki promosyon örneklerine göz atın. Kafanız karışırsa hiç dert etmeyin, biz yardımcı olacağız.

Promosyon İhalesi Açarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Aşağıdaki adımları dikkatle takip edin ve ihalenizden en iyi sonucu alın. Hem ucuz hem de kaliteli bir şekilde promosyonlarınızın üretimini yaptırın.

  1. EBAT & ADET - Ürettirmek istediğiniz promosyon hediyeliğin boyutuna ve adetine karar verin. Bazı ürünler standart boyutta olabilirler. Unutmayın ne kadar çok promosyon ürettirirseniz tane maliyeti o kadar düşecektir.
  2. TASARIMINIZ VAR MI? - Promosyon ürününüze bastırılacak olan tasarımı bir profesyonelle çalışarak yaptırın. Eğer bir tasarımınız yoksa BASKIBUL tasarım ekibi size yardımcı olacaktır.
  3. FİRMA SEÇİMİ - Promosyon ihalenize teklif veren firmalar arasından fiyatını ve teslim tarihini beğendiğiniz firmayı kullanıcı yorumlarına dikkat ederek seçin. Hala aklınızda soru işaretleri mi var? Bize Ulaşın.

Neden Baskıbul?

Talebinize Uygun Tedarikçiler Sizi Bulsun, İşiniz Sağlam Olsun

Kapalı Teklif Online İhale Sistemi

Güvenilir Ödeme Altyapısı

Rekabetçi Düşük Fiyat Garantisi

Kredi Kartına Taksitli Alışveriş

Baskı ve Promosyon İşleriniz İçin

1 saatte 10 matbaadan teklif alın.

Sıkça Sorulanlar

Baskıbul baskı ve promosyon işleriniz için ihale açarak matbaalardan veya promosyon firmalarından teklif toplayabileceğiniz, ardından arzu ettiğiniz teklifi onaylayarak satınalma yapabileceğiniz bir online ihale - satınalma sistemidir.
Baskıbul’da bir tarafta müşteriler ihale açarak teklif toplarken diğer tarafta matbaacılar ve promosyoncular bu ihalelere tutar & teslim süresi olarak teklif verirler.
Baskıbul bir matbaa değildir, bir online matbaa da değildir. Baskıbul tüm matbaaların ve promosyon firmalarının içerisinde bulunabileceği bir online pazaryeridir.
Baskıbul üyesi olan tedarikçiler hizmet verdikleri kategorilerde açılan tüm ihalelerden ücretsiz haberdar olurlar. İstanbul’da açılan bir ihaleye Sivas’tan bir matbaa teklif verebilir.
Baskıbul üzerinde sadece onaylı tedarikçiler bulunur. Düşük performans gösteren tedarikçiler sistemden çıkartılır.
Baskıbul, online ihale platformu ile satınalma süreçlerinde yaşanan teklif toplama, tedarikçi belirleme süreçlerini ortalama 120 saatten 1 saate düşürür. 

Baskıbul, bir matbaaya işi düşen veya promosyon ürün yaptırmak isteyen tüm firmalar için uygundur. Özellikle saatlerce fiyat teklifi kovalamak istemiyorsanız ve alacağınız ürünleri rekabetçi fiyatlarla yaptırmak istiyorsanız hemen ücretsiz bir ihale açmalısınız.
Baskıbul düzenli tedarik hizmetine ihtiyaç duyanlar için de uygundur. Tüm süreçleri sizin adınıza takip eder ve dilerseniz ürünlerinizi sigortalatır. Ayrıca Baskıbul ağında bulunan matbaalar sürekli iş bulabildikleri için piyasaya göre çok uygun fiyatlar verebilmektedir.

Özetle Baskıbul hem tedarikçiler için hem de ihtiyacınız ne olursa olsun sizler için uygun bir platformdur.

Baskıbul'da fiziksel olarak hiç bir üretim yoktur ve hiçbir ürün mevcut değildir. Ancak Baskıbul aşağıdaki tüm ürünleri üreten firmalarla sizi buluşturur:

* Katalog & Broşür Ürünleri: El İlanı, Broşür, Katalog, Dergi, İnsert Baskı, Kitap vb.

* Promosyon ve Hediyelik Ürünler: Ajanda & Defter, Kalem, Teknolojik Ürünler, Anahtarlıklar, Saatler, Kupa, Basılı Ürünler, Çanta vb.

* Kurumsal Kimlik Ürünleri: Kartvizit, Antetli Kağıt, Faturalar, Makbuzlar, Zarf, Dosya ve Cepli Dosyalar, Kurumsal Kimlik Setleri

* Cafe & Restoran & İşletme Ürünleri : Baskılı Karton Bardak, Amerikan Servis, Baskılı Tuz-Şeker-Karabiber-Pul Biber, Ketçap & Mayonez, Peçeteler, Menü, Islak Mendil, POS & Yazarkasa Rulosu, Tuvalet Kağıdı & Kağıt Havlu, Klozet Kapağı Ruloları vb.

* Dış Mekan Ürünleri - Açık Hava Reklamcılığı : Afiş & Poster, Billboard, Bayrak Reklam Panosu, Branda, Foreks Baskı, Duba, Raket Reklam Panosu Afişi, Roll-Up Banner, Satılık Kiralık İlanları vb.

* Ambalaj & Kutu : Karton Ambalajlar, Esnek Ambalajlar, Oluklu Ambalaj, Koli & Kutu, E-Ticaret İçin Koli&Kutu vb.

* Tüm Kağıt Bazlı Ürünler 

Baskıbul müşterilerinden hiçbir ücret almamaktadır. İhale açmak ücretsizdir.
Baskıbul üzerinde ihalenizi tamamladığınız takdirde sipariş tutarının tedarikçi tarafından belirlenen kısmını ön-ödeme olarak Baskıbul'a ödersiniz. Baskıbul bu ücreti blokeli olarak teslimat gerçekleşene kadar bekletir. Teslimat gerçekleştiğinde kalan ödemeyi de Baskıbul'a gönderirsiniz. Bu tutar aynı gün içerisinde komisyon kesintilerinin ardından tedarikçi matbaa firmasına veya promosyon firmasına iletilir.

Baskıbul genelde sistemde bulunan tedarikçiler için ücretlidir. Baskıbul üyesi tedarikçiler aldıkları ihale tutarının %0.1 ile %20 arası bir kısmını komisyon öderler. Ayrıca hizmet kalitemizi arttırmak için tedarikçilerimiz bazı ihalelerde teklif başına belli bir ücret öderler.

Baskıbul, ihale gerçekleştikten sonra tüm üretim ve teslimat sürecini müşterileri adına yönetmektedir. Baskıbul yaşanan aksaklıklara anında müdahale ederek hem müşterilerini hem tedarikçilerini korumak için çalışmaktadır. 

Müşteriler tedarikçileriyle gerçekleştirdikleri ticaretin ardından bu tedarikçiler hakkında yorum ve puan bırakarak bir sonraki müşterilerine yardımcı olmakta ve otomatik kalite kontrol mekanizması oluşturmaktadır.

Baskıbul üzerinden yapacağınız tüm alışverişler üyelik ve satış sözleşmeleriyle hukuki bir altyapı ile gerçekleşmektedir.

Baskıbul bir online pazaryeridir, fiyatlar üzerinde hiçbir belirleyici etkisi yoktur. İhalelere verilen fiyatlar tamamen tedarikçilerin kendi insiyatifindedir. 

Tedarikçiler teklif verirken kendi maliyetlerine ve kâr marjlarına göre hesaplamalar yaparak fiyat belirtirler. Ayrıca tedarikçiler diğer tedarikçilerin de ihaleye katılarak teklif verdiğini bildikleri için müşteriyi ikna edebilecek şekilde, rekabetçi teklifler vermeyi tercih edebilirler.

Özetle, Baskıbul'da matbaa ve promosyon firmaları uygun fiyatlarla bu şekilde hizmet verebilmektedir.

Baskı ve Promosyon İşleriniz İçin

1 saatte 10 matbaadan teklif alın.

Baskıbul Hizmet Kategorileri

Hizmet alabileceğiniz kategoriler aşağıdaki gibidir. Dilediğinize tıklayarak bu kategorilerde açılan ihalelere ulaşabilirsiniz.

Katalog & Broşür Ürünleri fiyatları ne kadar istanbul ankara

Katalog & Broşür Ürünleri

Tanıtım ihtiyacınız mı var? El İlanı'ndan tutun da İnsert Baskı'ya kadar, tek veya çok sayfalı tanıtım broşürlerinizle ilgili tedarikçilere kolayca ulaşabilirsiniz.

Promosyoncular promosyonlar fuar ürünleri hediyelik

Promosyon ve Hediyelik Ürünler

Fuar'a mı katılacaksınız? Fuar öncesi ihtiyacınız olan tüm ürünlerle alakalı satınalma işlemlerini platformudan yapabilirsiniz.

Kurumsal Kimlik Tasarımı Baskı İstanbul Ankara izmir matbaacı

Kurumsal Kimlik Ürünleri

Yeni bir firma mı kurdunuz? Firmanızın kartvizit, antetli kağıt, fatura & makbuz gibi ihtiyaçlarınız için en hızlı ve kaliteli tedarikçiler hizmetinizde.

Cafe ürünleri restoran bardak karton peçete tuz ketçap tuvalet kağıdı fiyatları

Cafe & Restoran Ürünleri

İşletmeci misiniz ? İşletmenizde peçete, şeker, tuvalet kağıdı gibi baskı veya kağıt gerektiren tüm ürünlerin tedariğini Baskıbul'dan ihale açarak yapın.

e ticaret için koli kutu uygun fiyat firmaları

Ambalaj & Kutu & Koli

E-Ticaret siteniz mi var? Ürünlerinizi kargolamak için ihtiyacınız olan tüm ürünlerle ilgili Baskıbul tedarikçilerinden fiyat alın, dilediğinizle anlaşın.

Baskıbul.com baskibul.com

Diğer Kağıt Bazlı Ürünler

Aradığınız kategori yok mu? Dert etmeyin. Baskıbul'un yüzlerce tedarikçisi aradığınız ürünle ilgili size yardımcı olmaya hazır. Hızlıca ihale açın.

Baskıbul ailesine katılarak onlarca ihalede yerinizi alın!

Promosyon firması mısınız?

© Copyright 2019 OMAY Teknoloji - All Rights Reserved