Promosyon Firması veya Matbaa iseniz 

Baskıbul tedarikçileri arasına katılın, her ay onlarca ihaleye katılarak satışlarınızı patlatın.

Baskıbul Promosyon ve Matbaa ihalelerinin açıldığı B2B ticaret platformudur. Her gün onlarca müşteri Baskıbul'a girerek ihale açarlar, Baskıbul'a kayıtlı firmalar da teklif vererek satışlarını arttırırlar. Siz de hemen Baskıbul tedarikçileri arasına katılın, oturduğunuz yerden günde sadece birkaç dakikanızı ayırarak satışlarınızı arttırın.

Nasıl Çalışır?

İhalelere teklif verin, ödeme alın, teslim edin.

İhaleler Açılır

Baskıbul müşterileri her gün onlarca ihale açarlar. Bu ihalelerden sizin ticari alanınıza uygun olanlar teklif vermeniz için anında tarafınıza gönderilir.

Teklifler Verilir

Tarafınıza gönderilen ihalelere hızlıca teklif verebilirsiniz. Teklif verirken dilediğiniz fiyatı, talep ettiğiniz peşinatı ve teslim süresini yazmanız yeterlidir.

Ödeme Alınır

Baskıbul müşteriden ödemeyi alarak siz ürünleri teslim edene dek hesabınızda blokeli olarak tutar. Teslimatı gerçekleştirdiğinizde ödemeniz banka hesabınıza aktarılır.

Sıkça Sorulanlar

Baskıbul'da tedarikçi olmak kısa süreliğine ücretsizdir.

İhalelere ücretsiz olarak teklif verebilirsiniz.

Müşterilerle direkt iletişime geçmek isterseniz, teklif başına sembolik bir ücret ödemeniz gerekir. Bu ödemeyi talep etmemizin sebebi tedarikçilerin her ihaleye teklif vermesinden ziyade daha çok istediği ihaleye teklif vermesini sağlamaktır. Böylece müşterilerimize daha kaliteli hizmet sunmuş oluyoruz. Müşteri tarafından teklif görülmezse paranız iade edilir.

Müşteri teklifinizi beğenir ve alışverişinin Baskıbul'dan devam etmesini tercih ederse Baskıbul %0.1 ila %20 arasında değişen bir komisyonu ihale tutarından keser. Bu tutardan sürecin başında haberdar olursunuz ve teklifinizi ona göre ayarlayabilirsiniz.

Baskıbul ekibi olarak tedarikçi kârlılığına ve memnuniyetine çok önem veriyoruz, bu nedenle sizlerden alınabilecek ödemelerde önceden haber veriyoruz.

Baskıbul müşterilerini korumak için tedarikçiler için belli şartlar belirlemiştir. Baskıbul tedarikçisi olmak için:

- Firmanın kendi baskı ekipmanlarının veya kendi ürünlerinin olması,
- Çalışan sayısının en az 2 olması,

gerekmektedir.

- Teslimatlarını sürekli olarak zamanında yapmayan,
- Gelen ihalelere teklif verme oranı %10'un altında olan,
- Müşteri memnuniyeti %70'in altında olan,
firmalar sistemden çıkarılır.
- Maliyetlerin çok altında teklifle aşırı fiyat kıran "ölücü" firmalar.

Bir ihaleye verdiğiniz teklif onaylanırsa, Baskıbul müşteriden sizin teklifte belirtmiş olduğunuz peşinat tutarını tahsil eder. Ürünlerin teslimatı bitince bu tutar ve kalan tahsilat bize belirtmiş olduğunuz banka hesabına anında aktarılır. (EFT saatleri dahilinde)

Eğer müşteri üründe ihaledekinden daha farklı bir talepte bulunarak size ek maliyet getirecek bir istekte bulunursa Baskıbul ekibi bu maliyeti müşteriye yansıtır ve size öder. Müşteri üretim devam ederken vazgeçerse bu durumda siz değerli firmalarımızla yapacağımız istişare ile müşteriye kısmi iade yapılır.

Baskıbul ailesine katılarak onlarca ihalede yerinizi alın!

Tedarikçi misiniz?

© Copyright 2019 OMAY Teknoloji - All Rights Reserved